צילום אירועים

חיפוש אחר צלם המתמחה בענף צילום אירועים בצפון חייב לכלול תהליך מסודר שיאפשר בחירה של צלם המתאים בדיוק עבורכם ביום החשוב של חייכם. מעבר להחלטה הבסיסית כי חשוב שהצלם עצמו יהיה מאזור הצפון ויכיר את האולמות והגנים באזור זה, יש להתמקד בעוד מספר נקודות מפתח בבחירת צלם מוצלח לאירוע שלכם.

שלב ראשון – מפה לאוזן

ראשית כל חשוב לשמוע המלצות של חברים וקרובי משפחה שזה עתה נישאו ויכולים להמליץ (או להכפיש...) אודות צלם אירועים בצפון שיתאים עבורכם. יש להתייחס בעיקר להמלצות של העת האחרונה ולא למי שהתחתנו לפני עשור או שניים וזוכרים חסד נעורים לצלם שלהם. כמו כן חשוב בנוסף להמלצה שבעל פה לצפות בתמונות ובסרט הווידאו שהפיק עבור הממליצים ולהתרשם באופן אישי מהעבודה.

שלב שני – מראה עיניים

אין כמו התרשמות מצלם אירועים שזכיתם לראות עבודות שלו אם באתר הבית או בלייב אצל חברים וקרובים. משם הדרך קלה יותר להחלטה אם הוא מתאים או לא עבורכם. חשוב לעיין באלבומים שונים ולראות עד כמה התמונות מיוחדות והצלם יצירתי ואינו חוזר על עצמו. חשוב להרגיש כי האלבום שלכם יהיה ייחודי גם כן ולא העתק של אלבומים ישנים וקיימים. צילום אירועים בצפון יכול להתקיים במספר רב של אתרים מדהימים הכוללים מבנים, נופים ומראות מיוחדים שיש לאפשר לכל זוג לבחור מבניהם את המתאים עבורם.

שלב שלישי – תיאום והתאמה

כעת כשאתם כבר מבינים את מי אתם רוצים ומי הוא הצלם אשר יצלם עבורכם אלבום יצירתי, מודרני וייחודי עבורכם, יש לערוך פגישה אודות חבילת הצילום כולה לגבי האירוע שלכם. חשוב להתמקד בצורך לצלם את החתן והכלה לאורך כל אותו היום מסלון הכלות, דרך תמונות נוף, הכניסה לאולם, הטקס בחופה והחגיגה עצמה. כל אלו יחדיו יאפשרו יצירת תמונות של פעם בחיים לאירוע שאין שני לו בחיי כל זוג.