צלם אירועים

אם אתם בשלבים הראשונים של התארגנות לחתונה, הרי שהדבר הראשון שיש לתת עליו את הדעת לאחר בחירת אולם האירועים, ולעתים אף לפניו, הוא בחירת צלם אירועים במרכז לאירוע שלכם.

הבחירה בצלם אירועים המתאים בדיוק עבורכם ובעל יכולת צילום גבוהה לאירועים דוגמת חתונה היא חשובה ביותר, שכן בעוד כל שאר אנשי הצוות שיהיו פעילים באירוע שלכם (תקליטן, רקדניות, מפעיל אפקטים וכו'), העבודה של צלם האירועים נותרת כמזכרת עבורכם שנים ארוכות לעתיד ואינה מסתיימת עוד באותו הערב.

צלם אירועים במרכז הנחשב איכותי ומקצועי סביר כי יהיה תפוס מראש במרבית המקרים לאורך השנה כולה בכלל ובעונת החתונות בפרט ועל כן חשוב לסגור עם צלם אירועים במרכז שמצאתם כמתאים עבורכם עוד בתחילת ההכנות לחתונה.

אם אתם בשלב בחירת הצלם חשוב להיפגש במהרה עם הצלם המועמד (בזכות עבודות שראיתם באתר שלו או צפייה בעבודות שלו בקרב מכרים וקרובים אליכם) ולסכם אודות חבילת הצילום לאירוע שלכם.

במרבית המקרים צלם אירועים במרכז ילווה אתכם במספר שלבים לאורך פרויקט צילום החתונה שלכם:

צילום הכנה – נהוג לצלם את הכלה והחתן בשלבי האיפור בסלון הכלות ואת המפגש בין השניים במעמד זה לעיניי הקרובים במיוחד אליהם (הורים ואחים וכדומה).

צילום נוף – צילומים לאורך שעתיים – שלוש באתר מיוחד לצילומים מיוחדים בבגדי החתן והכלה. תחנת רכבת, מפל מים, חורשה עם נחל, מצוק מעל הים, מבנה היסטורי וכדומה. שילוב של שני אתרי צילום יוסיף גיוון לאלבום החתונה.

צילום הטקס – החלק החשוב מכולם הוא כמובן צילום של טקס החתונה עצמו תחת החופה בליווי ענידת הטבעת ושבירת הכוס המסורתיים.

צילום המסיבה – כעת מתפנים לצלם את המסיבה הגדולה עם הריקודים, האביזרים המצחיקים, האפקטים ברחבה וכל מה שמסביב.

מי שרוצים יכולים להוסיף כיום גם צילומי טראש דה דרס בו מצטלמים מספר ימים לפני האירוע בחוף הים או חורשה רומנטית תוך כדי "לכלוך" בגדי החתונה בחול, צבע, מים ושאר מזיקים. כמובן שמדובר בבגדי דמה ולא בגדי האירוע והדבר מוסיף שובבות לאלבום התמונות הסופי.