אולפן הקלטות

אולפני הקלטות הפכו מבוקשים בשנים האחרונות וזאת עקב הטרנד של הקלטת שיר במתנה או הפקת שיר בר או בת מצווה מיוחד לאירוע לכבוד החוגגים או על ידם וזאת בנוסף לשימוש הבסיסי להקלטת שירי אומנים, פירסומות וכדומה.

מה ניתן להקליט באולפן הקלטות:

קליפ חתונה: כל החברים הטובים ו\או בני המשפחה מתאגדים יחדיו לשיר מיוחד לרגל חתונה. החתן והכלה יזכו לראות ולשמוע את המחווה היפה במהלך החתונה עצמה בהקרנה לקראת המנה המרכזית.

קליפ בת או בר מצווה: חתן בר המצווה או כלת בת המצווה שרים בקליפ אישי או עם החברים. הקליפ ישודר בערב האירוע להנאת כל החוגגים באולם בעת הפסקה בין המנות.

קליפ יום הולדת: החברים הטובים מארגנים הפקת קליפ עם שיר אהוב על ידי חוגג\ת יום ההולדת. הקליפ יוקרן מולם בערב יום ההולדת בליווי ברכות של המשתתפים בקליפ.

כל אלו כמובן שיכולים להיעשות בליווי תחפושות או שילוב של אפקטים מיוחדים בקליפ עצמו על מנת להעצים את ההפקה. במיקרים של השתתפות חתן בר מצווה או כלת בת מצווה בקליפ, ניתן לשלב צוות איפור, עיצוב שיער וסטיילינג מקצועי על הסט על מנת להפיק קליפ כמה שיותר מקצועי ואיכותי.

קליפ מקצועי: מעוניינים לנסות ולהקליט שיר כמו הזמרים הגדולים? חושבים לנסות ולהוציא דיסק עם שיר שכתבתם? אולפן הקלטות מקצועי יוכל להפיק עבורכם קליפ איכותי כמזכרת או למטרת השמעה לחברים ולבני המשפחה. ומי יודע – אולי גם הרבה מעבר לכך.

אולפן הקלטות הוא דרך ניפלאה להקליט, לרגש ולהפתיע את היקרים לכם.